O nas

Aero Transport Sp. z o.o. funkcjonuje w stolicy regionu Doliny Lotniczej - Aviation Valley znanej z rozwiniętego przemysłu lotniczego oraz ośrodków szkolenia pilotów.

Świadczymy najwyższej jakości usługi w zakresie przewozów częściowych i całopojazdowych w transporcie drogowym rzeczy, przewozów materiałów sypkich, chłodniczych oraz dedykowanych ekspresowych.

Opieramy się na zespole fachowców polskiego sektora logistycznego, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży TSL w Europie powierdzone certyfikatami Instytutu Transportu Samochodowego na krajowy przewóz rzeczy nr: 00542/F2/11 oraz na międzynarodowy przewóz rzeczy nr: 01371/F4/11. 

Potrafimy łączyć planowanie procesu produkcyjnego z dystrybucją, aby towarzyszący im transport był sprawnie funkcjonującą częścią całego systemu logistycznego Państwa przedsiębiorstwa. Wiemy jak analizować elementy logistyczne by zaproponować optymalne rozwiązania techniczne, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie możliwości transportowych.

Zgodnie z ustawą o transporcie drogowym z dnia 6 września 2001 r. (Dz.U. Nr 125 poz. 1371, z późn. zm.), dla wykonywania pośrednictwa przy drogowym przewozie rzeczy, zarówno krajowego jak i międzynarodowego, niezbędne jest uzyskanie licencji na wykonywanie krajowego transportu drogowego rzeczy, a także zabezpieczenie finansowe w wysokości 50000 EUR które posiadamy. Nasza licencja na wykonywanie transportu drogowego w zakresie pośrednictwa przy przewozie rzeczy ważna jest do 2072 r. Posiadamy ważne ubezpieczenie OCS na kwotę 200 000 EUR. 

W latach 2011 - 2022 prowadziliśmy działalność pod nazwą Aero Transport Wojciech Puzio. Końcem grudnia 2021 przejęliśmy spółkę z o.o., która powstała w 2002 roku. Wcześniej spółka zarejestrowana była w rejestrze handlowym pod numerem RHB 2385. Rejestr ten powstał na mocy dekretu z dnia 7 lutego 1919 r., Dz.Pr.P.P. 1919 nr 15 poz. 201 podpisanym m.in. przez Józefa Piłsudskiego i Ignacego Jana Paderewskiego. RH funkcjonował od 1919 r. do czasu powstania KRS w dniu 1 stycznia 2001 r.

Aktualnie nasza spółka ma siedzibę w Rzeszowie i zarejestrowana jest w Sądzie Rejonowym w Rzeszowie w XII wydziale KRS. Aero Transport Sp. z o.o jest członkiem Izby Przemysłowo – Handlowej w Rzeszowie, która obejmuje swoim działaniem obszar Województwa Podkarpackiego i zrzesza ponad 180 firm.

Nasze zalety

  • wyręczanie Państwa w procesie organizacji transportu;
  • optymalne rozwiązania logistyczne;
  • terminowość podjęć i dostaw ładunków;
  • umiejętność przewidywania w transporcie;
  • odpowiedzialność;
  • wiemy jak łączyć planowanie procesu produkcyjnego z dystrybucją, aby towarzyszący im transport był sprawnie działającą częścią całego systemu logistycznego Państwa przedsiębiorstwa;
  • potrafimy analizować elementy logistyczne by zaproponować optymalne rozwiązania techniczne, które pozwolą na maksymalne wykorzystanie możliwości transportowych.

Strategia i misja

Niezależność kapitałowa Aero Transport Sp. z o.o. połączona z elastycznością i bliskimi relacjami z Klientem - to trzy filary filozofii naszej firmy. Są one zarazem fundamentami długotrwałej współpracy.

Naszą misją jest zwiększanie wydajności podstawowej działalności biznesowej naszych Klientów poprzez dostarczanie zaawansowanych rozwiązań logistycznych. Wierzymy, że nasze usługi są bardziej wydajną i ekonomiczną alternatywą dla działalności logistycznej realizowanej własnymi siłami. Nasze cele realizujemy przed wszystkim dzięki zespołowi profesjonalistów, ich zaangażowaniu oraz głębokiej znajomości branży.

Najnowsze technologie IT

Firma konsekwentnie inwestuje w zaawansowane rozwiązania informatyczne. Wykorzystujemy w pełni zintegrowany system informatyczny. Program interLAN SPEED, wspomaga zarządzanie naszą firmą w zakresie obsługi transportu i spedycji całopojazdowej oraz drobnicowej, zarządzania flotą i rozliczania czasu pracy kierowców oraz planowania i optymalizacji transportów. Wykorzystując szeroki pakiet nowoczesnych rozwiązań zarówno z zakresu technik informatycznych jak i logistycznych, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym wymaganiom klientów. Stosujemy urządzenia zewnętrzne oraz wiodące rozwiąza IT na światowym poziomie.

Odpowiedzialność społeczna

Odpowiedzialny biznes Aero Transport Sp. z o.o. to realizowanie strategii prowadzenia działalności gospodarczej w sposób, który uwzględnia aspekty etyczne, ekologiczne i społeczne.

Działając z branży transportowej i logistycznej firma nawiązuje prawdziwe i uczciwe relacje z interesariuszami (pracownicy, kontrahenci, klienci, dostawcy), jak również stara się minimalizować skutki swojej działalności. Poszanowanie wartości drugiego człowieka, a przy tym prowadzenie odpowiedzialnej działalności gospodarczej umożliwia nam wkład w rozwiązywanie lokalnych problemów.

Nasze zalety

1

Wyręczanie Państwa w procesie organizacji transportu

2

Optymalne rozwiązania logistyczne

3

Terminowość podjęć i dostaw ładunków

4

Umiejętność przewidywania w transporcie

5

Odpowiedzialność

6

Dyspozycyjność